Ferie z Szansą!

My-dzieci z Błoni! i Ferie z Ambrożym Kleksem! To tematyka tegorocznych zajęć podczas ferii zimowych.

„My – dzieci z Błoni”
Tym razem podczas tegorocznych ferii w Świetlicy Socjoterapeutycznej na os. Błonie przeżyjemy przygody małych mieszkańców Bullerbyn. Na dwa tygodnie przeniesiemy się do Szwecji, poznamy tradycję i kulturę kraju. Nauczymy się przygotowywać tradycyjne szwedzkie dania (np. bułeczki z kremem migdałowym). Obejrzymy filmową adaptację opowiadania, będziemy szukać skarbów oraz wspólnie stworzymy makietę Zagrody Południowej – Ollego, Zagrody Północnej Britty i Anna, Zagrody Środkowej Lassego, Bossego i Lisy”. Zainspirowani postawą Anny i Lisy postaramy się sprawiać innym przyjemność m.in. poprzez upieczenie ciastek dla nasz sąsiadów lub pomoc zwierzętom z naszego miasta.

Ferie z Ambrożym Kleksem
Tegoroczne ferie w Świetlicy Terapeutycznej na os. Zasole kryć się będą pod hasłem „Ferie z Ambrożym Kleksem”. Tym razem przeniesiemy się do Akademii Pana Kleksa. Zajęcia będą inspirowane na wzór szkoły Pana Kleksa, a więc uczące nawiązywania pozytywnych relacji z innymi przez zabawę i nieszablonowe myślenie.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Zapewniamy nie tylko dobrą zabawę, ale także profesjonalna kadrę. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają od 05.01.2016 r. Dodatkowe informację można uzyskać w placówkach lub pod numerami telefonów Błonie: 698 518 804 Zasole: 33/843 40 68